Mieszkania na Sprzedaż, Dąbrowa Górnicza

7 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Kawalerka -Reden, gratka dla singla, pary lub pod wynajem!
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Liczba pokoi: 1
Metraż: 33.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-534
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 870 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3 pokoje z balkonem | Dąbrowa Górnicza Wzgórze Gołonoskie.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 58.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5020
Cena 436 500 zł
cena / m² 7 500 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3 pokoje z ogrodem i parkingiem | Dąbrowa Górnicza Os Warszawskie 2.0
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Liczba pokoi: 3
Metraż: 72.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5111
Cena 495 000 zł
cena / m² 6 799 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3 pokoje z tarasem i parkingiem | Dąbrowa Górnicza Os. Warszawskie 2.0.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 82.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5110
Cena 559 000 zł
cena / m² 6 768 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż zadbana kawalerka | Dąbrowa Górnicza Reden
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5304
Cena 214 900 zł
cena / m² 8 109 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokoje | Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 43.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5300
Cena 224 600 zł
cena / m² 5 187 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Na sprzedaż przestronny apartament 3 pokoje z garażem miejscem parkingowym i tarasem | Dąbrowa Górnicza Wzgórze Gołonoskie.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 87.83m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM143-5255
Cena 1 147 000 zł
cena / m² 13 059 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies